Menu

Wij zijn PDZ!

Er is altijd een PDZ vestiging bij jou in de buurt! Kom bij ons langs, dan kunnen we elkaar leren kennen. Of neem contact met ons op per telefoon of email, wij helpen je graag!

Onze vestigingen

klant 1
PDZ Alkmaar
     

 

Koorstraat 1-3

   

1811 GM Alkmaar

 

072 5152044

 

alkmaar@pdz.nl

klant 1
PDZ Almere
     

 

Marktmeesterstraat 115

   

1315 GD Almere

 

036 5334446

 

almere@pdz.nl

klant 1
PDZ Amsterdam
     

 

Scheldestraat 69

   

1078 GH Amsterdam

 

020 6721065

 

amsterdam@pdz.nl

klant 1
PDZ Amsterdam Noord
     

 

Buikslotermeerplein 430

   

1025 WP Amsterdam

 

020 4945233

 

amsterdamnoord@pdz.nl

klant 1
PDZ Beverwijk
     

 

Begijnenstraat 25

   

1941 BR Beverwijk

 

0251 278833

 

beverwijk@pdz.nl

klant 1
PDZ Haarlem
     

 

Zijlstraat 51

   

2011 TK Haarlem

 

023 5263428

 

haarlem@pdz.nl

klant 1
PDZ Heerhugowaard
     

 

Stationsplein 37

   

1703 WD Heerhugowaard

 

072 5717111

 

heerhugowaard@pdz.nl

klant 1
PDZ Hoofddorp
     

 

Kruisweg 656a

   

2132 CJ Hoofddorp

 

023 5658902

 

hoofddorp@pdz.nl

klant 1
PDZ Hoofdkantoor
     

 

Westzijde 180F

   

1506 EK Zaandam

 

075 650 1070

 

info@pdz.nl

klant 1
PDZ Hoorn
     

 

Gouw 18

   

1621 HB Hoorn

 

0229 745391

 

hoorn@pdz.nl

klant 1
PDZ Utrecht
     

 

Ella Fitzgeraldplein 1

   

3543 EN Utrecht

 

030 3074002

 

utrecht@pdz.nl

klant 1
PDZ Wormerveer
     

 

Marktstraat 75

   

1521 DX Wormerveer

 

075 6212221

 

wormerveer@pdz.nl

klant 1
PDZ Zaandam
     

 

Rustenburg 104

   

1506 AZ Zaandam

 

075 6501065

 

zaandam@pdz.nl

klant 1
PDZ Zorg & Welzijn
     

 

Rustenburg 104

   

1506 AZ Zaandam

 

075- 6501055

 

zorg@pdz.nl

klant 1
PDZ Zoetermeer
     

 

Boerhaavelaan 40

   

2713 HX Zoetermeer

 

079 3030312

 

zoetermeer@pdz.nl

Op de hoogte blijven

Ontvang automatisch de nieuwste vacatures aan de hand van jouw voorkeuren in je mailbox.

Snel aan het werk

Schrijf je online in en plan meteen je kennismakingsgesprek bij een vestiging van PDZ Uitzendbureau.

rnClient.PopUp.Close