Bekijk desktop versie

Wie zijn wij?

Of je nu tijdelijke ondersteuning kunt gebruiken of op zoek bent naar vaste medewerkers: wij werven en selecteren goed gekwalificeerde kandidaten die altijd passen binnen de organisatie en bedrijfscultuur.Lokaal verbindendPDZ is opgericht in 1977, oorspronkelijk om opdrachtgevers uit de industrie- en logistieksector te helpen aan geschikte...

Lees verder

Via PDZ vond ik de ideale baan in de logistiek

Via PDZ vond ik een afwisselende baan in de productie

Via PDZ vond ik een uitdagende baan in een callcenter

Via PDZ vond ik een leuke vakantiebaan

Onderwerpen

Vestigingen

Neem voor meer informatie over onze vacatures en diensten contact op met de dichtstbijzijnde PDZ vestiging.



 

PDZ Alkmaar
Koorstraat 1-3
1811 GM Alkmaar
Tel: 072  5152044
E-mail: alkmaar@pdz.nl

 

PDZ Almere
Marktmeesterstraat 115
1315 GD Almere
Tel: 036 5334446
E-mail: almere@pdz.nl

 

PDZ Amsterdam Centrum
Ferdinand Bolstraat 117
1072 LG Amsterdam
Tel: 020  6721065
E-mail: amsterdam@pdz.nl

 

PDZ Amsterdam Noord
Buikslotermeerplein 430
1025 WP Amsterdam
Tel: 020 4945233
E-mail: amsterdamnoord@pdz.nl

 

PDZ Beverwijk
Begijnenstraat 25
1941 BR Beverwijk
Tel: 0251  278833
E-mail: beverwijk@pdz.nl

 

PDZ Haarlem
Zijlstraat 51
2011 TK Haarlem
Tel: 023  5263428
E-mail: haarlem@pdz.nl

 

PDZ Heerhugowaard
Stationsplein 79
1703 WE Heerhugowaard
Tel: 072  5717111
E-mail: heerhugowaard@pdz.nl

 

PDZ Hoofddorp
Concourslaan 32
2132 DK Hoofddorp
Tel: 023 5658902
E-mail: hoofddorp@pdz.nl

 

PDZ Hoorn
Gouw 18
1621 HB Hoorn
Tel: 0229 745391
E-mail: hoorn@pdz.nl

 

PDZ Wormerveer
Marktstraat 75
1521 DX Wormerveer
Tel: 075 6212221
E-mail: wormerveer@pdz.nl

 

PDZ Utrecht
Ella Fitzgeraldplein 1
3543 EN Utrecht
Tel: 030 3074002
E-mail: utrecht@pdz.nl

 

PDZ Techniek
Rustenburg 104
1506 AZ Zaandam
Tel: 0756501060
E-mail: techniek@pdz.nl

 

PDZ Zaandam
Rustenburg 104
1506 AZ Zaandam
Tel: 075  6501065
E-mail: zaandam@pdz.nl

 

PDZ Zorg en Welzijn
Rustenburg 104
1506 AZ Zaandam
Tel: 075  6501055
E-mail: zorg@pdz.nl

 

PDZ Hoofdkantoor
Westzijde 180F
1506 EK Zaandam
Postbus 1023
1500 AA Zaandam
Tel: 075  6501070
E-mail: secretariaat@pdz.nl
BTW nr. NL807181778B01

Deze website maakt gebruikt van cookies. Meer informatie hierover vindt u op ons cookiebeleid. Sluiten